Naše služby

Dlhodobé i jednorazové spánkové poradenstvo pre deti a dospelých

DLHODOBÉ SPÁNKOVÉ PORADENSTVO

Individuálne nastavené spánkové poradenstvo podľa potrieb vášho dieťatka

ONLINE
KONZULTÁCIA

Jednorazová online konzultácia zameriavajúca sa na zdravý spánok a vývin dieťatka.

SPÁNKOVÝ KOUČING
PRE DOSPELÝCH

Dosiahnite zdravý spánok pomocou spánkového koučingu a zlepšite kvalitu svojho života.

Často kladené otázky

Všetky služby poskytujeme online formou cez videohovor alebo telefonicky. Na zlepšovaní spánku viete pracovať z pohodlia vášho domova.

Spánkové poradenstvo je vhodné pre vaše dieťatko, ak:

› má vaše dieťatko 4 a viac mesiacov

› dieťatko potrebuje pri zaspávaní vašu asistenciu

› máte problém s dennými spánkami

› neviete nastaviť vhodný režim

› dieťatko sa v noci často budí

› dieťatku dlho trvá, kým zaspí

Počas úvodnej konzultácie si spolu prejdeme vaše ciele a ako budeme k zlepšeniu spánku vášho dieťatka pristupovať. Následne vám pošleme zhrnutie z úvodnej konzultácie písomne, aby ste sa ku všetkých informáciám vedeli kedykoľvek vrátiť. 

Pracujeme s jemnými technikami s rešpektom k potrebám dieťatka a prianí rodiča. S metódou vyplakania nepracujeme a techniku si rodič vyberá sám. Počas celého procesu vás bude konzultáciami podľa vybraného balíčka sprevádzať medzinárodne certifikovaná spánková poradkyňa.

Spánkový koučing je vhodný predovšetkým pre dospelých a pre deti od 15 rokov, ktorí majú problém so zaspávaním, dlhým nočným bdením, častým nočným budením alebo skorým ranným vstávaním.

Komplexný spánkový koučing obsahuje vypracovanie spánkových odporúčaní na mieru. Starostlivosť sa o opiera o informácie poskytnuté v spánkovom dotazníku a spánkových záznamoch. V rámci spánkového koučingu sa zameriavame na spánkovú hygienu, príčiny nepokojného spánku, problémy so zaspávaním a tiež spracovávanie stresu a náročných životných situácií, ktoré spánok vo veľkej miere ovplyvňujú.

Po úvodnom sedení a nastavení spánkových odporúčaní bude s vami v pravidelnom kontakte raz do týždňa medzinárodne certifikovaná spánková poradkyňa. Počas konzultácií si prejdeme spánkové záznamy, na základe ktorých budeme individuálne nastavovať odporúčania tak, aby sme zlepšili nielen kvalitu vášho spánku, ale zároveň aj kvalitu vášho života.

Online konzultácia je vhodná pre vaše dieťatko, ak:

dieťatko nepotrebuje pri zaspávaní vašu asistenciu/zaspáva samostatne (platí pre deti od 4 mesiacov).

neviete nastaviť vhodný režim

dieťatko sa v noci často budí

dieťatku sa náhle zhoršil spánok

potrebujete prejsť na menej spánkov a neviete ako

má vaše dieťatko menej ako 4 mesiace alebo viac ako 5 rokov

Ide o jednorazovú konzultáciu, ktorá prebieha cez videohovor. Počas konzultácie si spolu prejdeme váš aktuálny problém so spánkom a jeho možné riešenia.

Zo skúsenosti našich klientov

Za nás maximálna spokojnosť. Veronika je veľmi milá, empatická osôbka. Pomohla nám dostať Alexikov spánok pod kontrolu, a to veľmi jemným spôsobom.
Vždy veľmi ochotne odpovedala na moje otázky aj nad rámec dohodnutého. Jednoznačne neľutujem, že sme sa na ňu obrátili a prajem aj ostatným mamičkám, aby sa rozhodli správne tak, ako my. Výsledkom je krásne vyspinkané a šťastné bábätko, a to si myslím, že je to najviac...
Martina F.
Alexík 17M
Veronika nám veľmi pomohla po 9 mesačnom trápení sa s nočným spánkom.
Okrem toho náš synček už zaspáva sám, čo je ďalšia veľká výhoda.
Ak máte problém určite ju neváhajte kontaktovať.
My sme sa trápili dlho a len zbytočne čakali, že to prejde samo.
Už dávno sme si mohli užívať pokojné noci a byť sladko vyspaní všetci. Ďakujeme krásne ešte raz .
Miroslava K.S.
Liam 21M
Po niekoľko mesačných problémoch so spánkom som sa rozhodol vyskúšať spánkový koučing. Veronika so mnou systematicky pracovala na zlepšení môjho spánku a výrazne mi pomohla znížiť frustráciu z prebdených nocí. Vysvetlila mi ako spánok funguje a venovali sme sa aj príčinám zlého spánku, ktoré vznikali v mojom osobnom živote. Po dlhých mesiacoch mám opäť lepšie noci a budím sa ráno vyspatý. Vrelo odporúčam všetkým, ktorí sa chcú poriadne vyspať.
Peter M.
Spánkový koučing

Trápite sa so spánkom?

Pomôžeme vám zistiť príčinu vašich problémov a overenými stratégiami zlepšíme vaše noci.
Vydajte sa ešte dnes na cestu k lepšiemu spánku.