Dlhodobé spánkové poradenstvo pre deti

Sprevádzajte svoje dieťaťko na ceste k lepšiemu spánku
spôsobom a tempom, ktoré vám vyhovuje

Spánok nemusí byť trápenie

Poviem vám jedno tajomstvo...

Pri spánku dieťatka podľa mňa nemôžete urobiť chyby. Robíte všetko pre to, aby malo vaše dieťatko kvalitný spánok. Ak zistíte, že niečo nefunguje, nie je to vaša chyba – problém bude v kombinácii faktorov, ktoré majú na spánok dieťatka vplyv. Nevyčítajte si to, že vaše dieťatko nespí tak, ako by ste chceli. Ak niečo nefunguje, nebojte sa to zmeniť. A ak neviete ako, nebojte sa požiadať o pomoc.

Denne s mojimi klientami riešime, ako sa na spánok ich dieťatka pozrieť zo všetkých uhlov tak, aby sme našli to správne "optimum", ktoré pre ich dieťatko funguje. Ich výsledky hovoria sami za seba.

Individuálne nastavené spánkové poradenstvo podľa potrieb vášho dieťatka vám pomôže ku kvalitnejšiemu spánku celej rodiny.

Kvalitný spánok je pre vývin dieťatka veľmi dôležitý. Počas spánku sa v mozgu spracovávajú všetky dôležité informácie, ktoré dieťatko počas bdenia nadobudlo. Dlhodobý spánkový deficit vedie k veľkému množstvu zdravotných problémov, a preto kvalitný spánok dieťatka výrazne ovplyvňuje aj kvalitu spánku rodičov.

Spánkové poradenstvo vám pomôže ku kvalitnejšiemu spánku. Berieme ohľad na individualitu každého klienta a spánok zlepšujeme na mieru každému dieťatku, odborne a na základe štúdia biológie spánku, psychológie a potrieb vašej rodiny.

Pracujeme s jemnými technikami s rešpektom k potrebám dieťatka a prianí rodiča. S metódou vyplakania nepracujeme a techniku si rodič vyberá sám. Počas celého procesu vás bude sprevádzať medzinárodne certifikovaná spánková poradkyňa.

Sprevádzajte svoje dieťatko na ceste k lepšiemu spánku spôsobom a tempom, ktoré vám vyhovuje!

Rada by som sa pani Veronika poďakovala. Za krátky čas sa nám z nespavca, ktorý sa vymykal akémukoľvek googleniu po nociach, podarilo urobiť bábo s poriadnym režimom a natiahli sme nočné spánky z polhodinových na niekoľkohodinové vďaka skvelým radám a profesionálnemu prístupu. Zrazu sa viac usmieva aj on, aj my a namiesto tŕpnutia, čo bude večer, máme krásnu rutinu, ktorá len prehĺbila náš vzťah. Ešte raz vďaka!
Martina
Damienko 5M
Poradenstvo ma veľmi milo prekvapilo pretože bolo citlivé a cielené individuálne tak na potreby bábätka ako aj na moje, bol to proces hľadania čo vyhovuje, nie striktné trvanie na konkrétnom postupe, navyše bolo veľmi povzbudivé, vrelo odporúčam.
Tamara
Sofia 9M

Ako prebieha spánkové poradenstvo?

Úvodná konzultácia

Základom pre spánkové poradenstvo je vyplnenie spánkového dotazníka a úvodná konzultácia,
na ktorej si prejdeme váš aktuálny problém so spánkom a spôsoby, akými sa vieme dostať k vašim cieľom.

Úvodná konzultácia

Základom pre spánkové poradenstvo je vyplnenie spánkového dotazníka a úvodná konzultácia, na ktorej si prejdeme váš aktuálny problém so spánkom a spôsoby, akými sa vieme dostať k vašim cieľom.

Výstup z konzultácie

Informácie z úvodnej konzultácie dostanete písomne zhrnuté, aby ste ich mali počas celého procesu k dispozícii. Všetky zmeny, ktoré budete zavádzať, máte plne pod konrolou. Postup, akým budeme k spánku pristupovať si vyberáte sami.

Podpora poradkyne

Pri zavádzaní zmien
vám certifikovaná spánková poradkyňa poskytuje telefonickú a mailovú podporu.
Podpora zahŕňa 5 telefonických konzultácii
a spolupráca trvá
podľa potreby
cca 5-8 týždňov.

Objednávka služby

Individuálne spánkové poradenstvo
pre deti

179
  • Úvodná konzultácia
  • Písomný súhrn z úvodnej konzultácie
  • 5x follow up telefonická konzultácia
  • Emailová podpora
  • Spolupráca trvajúca podľa potreby cca 5-8 týždňov
  • 1x dodatočná konzultácia, ktorú môžete využiť kedykoľvek v budúcnosti

Často kladené otázky

Všetky služby poskytujeme online formou cez videohovor alebo telefonicky. Na zlepšovaní spánku viete pracovať z pohodlia vášho domova.

Spánkové poradenstvo je vhodné pre vaše dieťatko, ak:

› má vaše dieťatko 4 a viac mesiacov

› dieťatko potrebuje pri zaspávaní vašu asistenciu

› máte problém s dennými spánkami

› neviete nastaviť vhodný režim

› dieťatko sa v noci často budí

› dieťatku dlho trvá, kým zaspí

Počas úvodnej konzultácie si spolu prejdeme vaše ciele a ako budeme k zlepšeniu spánku vášho dieťatka pristupovať. Následne vám pošleme zhrnutie z úvodnej konzultácie písomne, aby ste sa ku všetkých informáciám vedeli kedykoľvek vrátiť. 

Pracujeme s jemnými technikami s rešpektom k potrebám dieťatka a prianí rodiča. S metódou vyplakania nepracujeme a techniku si rodič vyberá sám. Počas celého procesu vás bude konzultáciami podľa vybraného balíčka sprevádzať medzinárodne certifikovaná spánková poradkyňa.

Jednoznačne NIE. S metódou vyplakania nepracujeme. Spánok dieťatka vieme zlepšiť pomocou rôznych jemných postupov, ktoré prihliadajú na jeho potreby. Spôsob, akým budeme nové spánkové návyky zavádzať, si vyberáte sami. Dôležité v celom procese je to, aby ste boli so všetkými zavádzanými zmenami v spôsobe uspávania ako rodičia stotožnení.

Nie. Dojčenie nie je prekážkou k lepšiemu spánku. Spánok ovplyvňuje veľa faktorov, spôsob kŕmenia ale nie je jedným z nich.

Zo skúsenosti našich klientov

Veľmi dlho som váhala, či požiadať o pomoc so spánkom mojej dcéry, stále som dúfala, že to zvládneme sami, ale nakoniec som veľmi rada, že nám s tým pomohla Veronika. Úžasný prístup, všetko mi dopodrobna vysvetlila a bola trpezlivá s nami. Okrem samotného spánku nám pomohla tiež pri ukončení dojčenia. Dlho vopred som sa toho už obávala, ale zrazu to pri tej opore a množstve užitočných informácií bolo také jednoduché a ľahké. A ako bonus aj bez plaču.
Som veľmi vďačná za poradentsvo, ak by som sa mohla rozhodnúť znova, rozhodnem sa rovnako. Veľmi pekne ďakujem a určite odporúčam.
Kamila K.
Majka 19M
Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať s nastavením režimu. Začiatok bol ťažký, ale v priebehu poradenstva sa nám to krásne upravilo. Z neustále značného kočíkovania kedy nechcela spať viac ako 30-40 min, máme momentálne plnohodnotný neprerušovaným spánok. Napriek tomu, že Alex mala iba 5,5 mesiaca, keď sme začínali, darilo sa nám ju krásne nastaviť. Alex už spinká celú noc, denne spánky máme tiež upravené, a presne vie kedy je čas spinkať. Poobedný spánok spinká v postieľke 1,5-2 hod bez akejkoľvek asistencie. Určite ak bude niekto potrebovať pomôcť so spánkom odporučím Vás všetkými desiatimi. Aktuálne nám idu zúbky, ale vďaka Vám to máme perfektne zmáknuté a nerozbilo nám to režim.
Nancy Š.
Alex 5M
Chcem Vám poďakovať za poradenstvo, hlavne za psychickú podporu, ktorú som veľmi potrebovala. Uistenie, že to čo robím, robím dobre. Chcem Vám teda poďakovať za Vašu trpezlivosť s nami, za empatiu, ktorú máte. Už ma to nepodarené spanie psychicky deptalo a nebolo toho človeka, čo by mi povedal, čo zmeniť, aby sa to zlepšilo. Ďakujem Vám za Váš čas, ktorý ste nám obetovali. Vážim si to. Pomohli ste nám veľa, nielen Rozálii so spaním, ale celej rodine. Je tu už väčší kľud.
Vaša práca má zmysel. Ďakujeme a prajeme veľa spokojných rodičov a veľa spiacich detičiek.
Renáta S.
Rozália 9M