Emočná akadémia

Čo by ste povedali na to, keby ste mohli efektívne zvládať svoje emócie každý deň s ľahkosťou a istotou?

Áno, je to možné... Čítajte ďalej a zistite, ako môžete získať podporu a nástroje na dosiahnutie väčšej emocionálnej rovnováhy v materstve.

Emočná akadémia

Jednoduché a účinné riešenie na efektívne zvládanie vašich emócií v materstve, aby ste mohli dosiahnuť vnútorný pokoj a istotu.  Naučte sa, ako sa vysporiadať s každou situáciou, ktorá príde. Ak ste mama, ktorá sa cíti pod tlakom emócií a bojuje s náročnými situáciami a túžite po tom, aby ste vedeli efektívnejšie zvládať stres a úzkosti spojené s materstvom, tak tento 4-týždňový program je presne pre vás.

Skutočnosť je taká, že materstvo môže byť náročné a často prináša množstvo emocionálnych výziev. Zvládanie stresu, úzkosti a frustrácie je nevyhnutné nielen pre vaše vlastné pohodlie, ale aj pre zdravie a šťastie vašej rodiny.

Regulácia emócií vám umožňuje lepšie porozumieť svojim pocitom, nájsť vnútorný pokoj a budovať bezpečný vzťah s vašimi deťmi. Je to kľúčový krok k tomu, aby ste sa cítili istejšie a pohodlnejšie v roli mamy.

Možno máte pocit, že musíte byť dokonalou mamou, čo vedie k neustálemu tlaku a stresu.

Možno potláčate svoje vlastné emócie, pretože cítite, že by ste mali byť vždy silná a vyrovnaná.

Alebo možno neustále ustupujete a nestanovujete si hranice voči okoliu, čo vedie k pocitu vyhorenia a strate vlastnej identity.

Preťaženie starostlivosťou o dieťa môže viesť k strate energie a napĺňania vašich potrieb.

A ak máte zodpovednosť za domácnosť, prácu a ďalšie záväzky, často sa ocitnete bez dostatočného času na seba a na obnovenie svojich emocionálnych zdrojov.

 

Ale nemusí to byť takto!

Čo keby existoval spôsob, ako pomôcť každej mame identifikovať a pochopiť svoje individuálne potreby a naučiť sa efektívne regulovať svoje emócie, aby sa dokázala vyrovnať s náročnými situáciami v živote a neprepadala pocitom vyčerpania a straty kontroly?

Emočná akadémia je špeciálny prístup, ktorý umožňuje mamám pochopiť svoje emocionálne potreby a získať nástroje na reguláciu svojho nervového systému.

Emočná akadémia je tu pre vás!

Pomáhame mamám dosiahnuť väčšiu pohodu a istotu v ich roli a naučiť sa riadiť svoje emócie s ľahkosťou a sebavedomím.

Čo je súčasťou Emočnej akadémie?

4 konzultácie

Počas konzultácií s psychológom vám poskytneme stratégie, nástroje a zdroje, ktoré potrebujete na: efektívne zvládanie emócií, stresu a úzkosti a upokojenie vášho nervového systému.

Pracovné listy

Získajte praktické cvičenia a aktivity, ktoré vám pomôžu k lepšiemu zvládaniu vašich emocionálnych výziev. Objavte účinné metódy a stratégie na reguláciu vášho nervového systému.

Nahrávky relaxačných techník

Uvoľnite sa s našou kolekciou relaxačných nahrávok, ktoré vám pomôžu nájsť vnútorný pokoj a znížiť pocity úzkosti a stresu.

Objednávka služby

Emočná akadémia

149
  • 4 konzultácie so psychológom
  • Pracovné listy a aktivity
  • Nahrávky relaxačných techník

Často kladené otázky

Konzultácie poskytujeme online formou cez videohovor. 

Emočná akadémia je vhodná pre každú mamu, ktorá sa cíti preťažená a má pocit, že občas svoje emócie vôbec nezvláda.

Zo skúsenosti našich klientov

Viem, že sme zatiaľ mali len pár sedení, ale veľmi mi pomohli k tomu, aby som sa toľko nesústredila na to, čo nie je podľa mojich predstáv, ale začala robiť kroky k tomu, aby som to zmenila, takže veľmi ďakujem 🙂 Navyše oceňujem neutrálny priestor, kde môžem zdieľať moje pocity a myšlienky bez toho, aby ma niekto súdil alebo si ich bral osobne.
Lenka H.
Neviem, kedy presne sa to stalo, ale po rokoch každodenného trápenia konečne nežijem v tak intenzívnom strachu a úzkosti. Mám menší strach učiť sa nové veci, po ulici konečne kráčam sebavedomejšie a tiež sa za seba dokážem postaviť. Stále to nie je 100% ale zmeny sú obrovské a život príjemnejší 🙂
Lucia P.
Ste výborná a veľmi mi pomáhate. Ďakujem. Cítim sa kľudnejšie a mám pozitívnejší pohľad na život a situácie. Beriem život viac aký proste je.
Kristína K.