Spánkový koučing pre dospelých

Dosiahnite zdravý spánok pomocou spánkového koučingu
a zlepšite kvalitu svojho života.

Čo je spánkový koučing?

Individuálny spánkový koučing vám pomôže nastaviť spánkovú hygienu a analyzovať príčiny častého nočného budenia, skorého ranného vstávania alebo problémov pri zaspávaní.

Nedostatok spánku ovplyvňuje naše celkové fungovanie. Spánkový deficit môže viesť k rôznym zdravotným problémom, tie psychické nevynímajúc.

Spánkový koučing vám pomôže ku kvalitnejšiemu spánku.
Spánkové odporúčania sú vypracované individuálne na mieru každému klientovi, odborne a na základe štúdia biológie spánku a psychológie.

Pracujeme s overenými technikami a zameriavame sa tiež na spracovávanie stresu a náročných životných situácií.
Počas celého procesu vás bude sprevádzať medzinárodne certifikovaná spánková poradkyňa.
Spánkový koučing prebieha online formou.

Ako prebieha koučing?

Spánkový záznam

Základom pre spánkový koučing sú vyplnené spánkové záznamy, ktoré poskytnú spánkovej poradkyni aktuálne informácie o vašom probléme so spánkom.

Podpora poradkyne

Po úvodnom sedení a nastavení spánkových odporúčaní bude s vami spánková poradkyňa v kontakte raz do týždňa. Konzultácie v rámci spánkového koučingu sa zameriavajú nielen na zlepšenie spánku samotného, ale i na prácu so sebou, prevenciu v rámci mentálneho zdravia a zvládanie náročných situácií. Počas komplexného spánkového koučingu dostanete potrebné znalosti a zručnosti, ktoré vám pomôžu pri udržaní kvalitnejšieho spánku i do budúcna.

Objednávka služby

Koučing / 1 mesiac

149
  • Spánkové odporúčania
  • 4x telefonická konzultácia
  • Starostlivosť o mentálne zdravie

Koučing / 3 mesiace

399
  • Spánkové odporúčania
  • 12x telefonická konzultácia
  • Starostlivosť o mentálne zdravie

Často kladené otázky

Komplexný spánkový koučing poskytujeme formou videohovoru, takže nemusíte nikam chodiť a všetky konzultácie viete absolvovať z pohodlia vášho domova.

Spánkový koučing je vhodný predovšetkým pre dospelých a pre deti od 15 rokov, ktorí majú problém so zaspávaním, dlhým nočným bdením, častým nočným budením alebo skorým ranným vstávaním.

Komplexný spánkový koučing obsahuje vypracovanie spánkových odporúčaní na mieru. Starostlivosť sa o opiera o informácie poskytnuté v spánkovom dotazníku a spánkových záznamoch. V rámci spánkového koučingu sa zameriavame na spánkovú hygienu, príčiny nepokojného spánku, problémy so zaspávaním a tiež spracovávanie stresu a náročných životných situácií, ktoré spánok vo veľkej miere ovplyvňujú.

Po úvodnom sedení a nastavení spánkových odporúčaní bude s vami v pravidelnom kontakte raz do týždňa medzinárodne certifikovaná spánková poradkyňa. Počas konzultácií si prejdeme spánkové záznamy, na základe ktorých budeme individuálne nastavovať odporúčania tak, aby sme zlepšili nielen kvalitu vášho spánku, ale zároveň aj kvalitu vášho života. Konzultácie prebiehajú online formou.

Zo skúsenosti našich klientov

Po niekoľko mesačných problémoch so spánkom som sa rozhodol vyskúšať spánkový koučing. Veronika so mnou systematicky pracovala na zlepšení môjho spánku a výrazne mi pomohla znížiť frustráciu z prebdených nocí. Vysvetlila mi ako spánok funguje a venovali sme sa aj príčinám zlého spánku, ktoré vznikali v mojom osobnom živote. Po dlhých mesiacoch mám opäť lepšie noci a budím sa ráno vyspatý. Vrelo odporúčam všetkým, ktorí sa chcú poriadne vyspať.​
Peter M.
Veľa stresu v práci a osobnom živote sa mi nepriaznivo prejavilo na kvalite môjho spánku. Večer som nevedel zaspať a veľmi som sa prehadzoval, v noci, keď som sa zobudil to isté. Nakoniec som sa musel zo spálne presťahovať do inej miestnosti, pretože ani manželka sa už pri mne nevedela vyspať. V stave zúfalstva počas nočného bdenia ne internete som našiel Veroniku a nič lepšie sa mi nemohlo stať. Po pár týždňoch sa môj spánok znormalizoval, naučil som sa pracovať so stresom a úzkosťou a hlavne som sa konečne mohol vrátiť k manželke do spálne. Z mojej strany veľká spokojnosť a obrovské ďakujem.
Martin B.
Slabý spánok som mala od kedy si pamätám. Myslela som, že je to normálne. Posledné mesiace sa mi ale k ľahkému spánku a častému budeniu pridali aj problémy so zaspávaním, tak som sa rozhodla vyhľadať pomoc Veroniky. Veľmi mi pomohla pochopiť, ako môj mozog funguje a prečo bol môj spánok nekvalitný. Konečne normálne spím a nebudím sa v noci na každé šuchnutie. Dokonca mi aj partner povedal, že som cez deň teraz omnoho veselšia a prívetivejšia. Cítim sa veľmi dobre a vďačím za to Veronike.
Andrea S.