fbpx

Recenzie od klientov

Tak hneď na začiatku sa priznám, že ja som bola skeptická voči poradenstvu. Mali sme skúsenosť s laktačnou poradkyňou a to bola katastrofa. Pani chodila a stále nové techniky a nakoniec to bolo k ničomu, lebo aj tak sa mi netvorilo mlieko. Takže zbytočná investícia. Takže keď manžel prišiel s tým, že skúsime spánkové poradenstvo, nadšená som nebola. Ale po mesiacoch prebdených nocí, neutíchajúceho plaču od únavy, uspávania na rukách občas aj pár hodín za noc, som povedala dobre. Teraz je to ale úplne inak. Dodatočne som sa manželovi poďakovala a sama som priznala, že sme mohli začať oveľa skôr. Za seba môžem povedať, že to boli najlepšie investované peniaze pri bábätku!!!!!!! Pani Veronike patrí obrovské ĎAKUJEME a to všetci, Ja, manžel a v neposlednom rade naša dcérka. Po úprave spánku to zrazu bolo jedno šťastné, usmiate a veselé bábätko. Vyspatí rodičia a kľudný večer bez kriku, plaču a uspávania na rukách. Nezaplatiteľný pocit a bonus závisť okolia s deťmi, že ONA vám takto zapí do 5 minút a sama? ÁNO a to len vďaka cenným radám, trpezlivosti a podpore od pani Veroniky. Je to jedna obrovská profesionálka, ktorá perfektne robí svoju prácu, Milá, obetavá, tak troška psychológ a človek s obrovským SRDIEČKOM. Určite by som ju odporučila každému, kto má spánkový problém. Ešte raz za nás OBROVSKÉ ĎAKUJEME.
Veronika N.
Viktória, 9 mesiacov
Náš Ondrejko už odmalička nebol veľký spáč. Zlom však nastal, keď si priveľmi zvykol na hačku a inak sme ho už ani uspať nevedeli. Za noc sa vedel zobudiť aj 12x a zakaždým sme ho museli uspať hojdaním. Raz v noci, keď sme už vstali s manželom x-krát, sme na internete vyhľadali pani Veroniku a môžem povedať, doteraz ľutujeme, že nám to nenapadlo skôr. Pani Veronika bola veľmi ústretová, dobre sa s ňou spolupracovalo a vždy nám vedela poradiť ako čo zmeniť, a čo by mohlo na malého zabrať. Nebolo to zo dňa na deň, ale ten pocit, keď sme prespali prvú celú noc bol na nezaplatenie. Malý sa naučil zaspávať v postieľke za našej občasnej asistencie a v noci sa zobudí max 2x a do pár minút spinká. Pani Veroniku odporúčame všetkými desiatimi.
Kristína Ch.
Ondrejko, 17 mesiacov
Veľmi dlho som váhala, či požiadať o pomoc so spánkom mojej dcéry, stále som dúfala, že to zvládneme sami, ale nakoniec som veľmi rada, že nám s tým pomohla Veronika. Úžasný prístup, všetko mi dopodrobna vysvetlila a bola trpezlivá s nami. Okrem samotného spánku nám pomohla tiež pri ukončení dojčenia. Dlho vopred som sa toho už obávala, ale zrazu to pri tej opore a množstve užitočných informácií bolo také jednoduché a ľahké. A ako bonus aj bez plaču. Som veľmi vďačná za poradentsvo, ak by som sa mohla rozhodnúť znova, rozhodnem sa rovnako. Veľmi pekne ďakujem a určite odporúčam.
Kamila K.
Majka, 19 mesiacov
Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať s nastavením režimu. Začiatok bol ťažký, ale v priebehu poradenstva sa nám to krásne upravilo. Z neustále značného kočíkovania, kedy nechcela spať viac ako 30-40 min, máme momentálne plnohodnotný neprerušovaný spánok. Napriek tomu, že Alex mala iba 5,5 mesiaca, keď sme začínali, darilo sa nám ju krásne nastaviť. Alex už spinká celú noc, denné spánky máme tiež upravené a presne vie, kedy je čas spinkať. Poobedný spánok spinká v postieľke 1,5-2 hod bez akejkoľvek asistencie. Určite ak bude niekto potrebovať pomôcť so spánkom odporučím Vas všetkými desiatimi. Aktuálne nám idu zúbky, ale vďaka Vám to mame perfektne zmaknute a nerozbilo nám to režim.
Nancy Š.
Alex, 5 mesiacov
Veronika, chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať, za detailný prístup vyhodnotenia správneho postupu pri Damiankovom (18 mesiacov) zaspávaní a spaní. Náš synček mal problém s poobedným spánkom, počas ktorého sa zobúdzal a podobne aj s nočným spánkom, keď bol niekoľkokrát hore. Zaspával len pri mojej prítomnosti, sám nevedel zaspať. Veronika nám pomohla so samostatným zaspávaním a počas noci sa už nebudí. Rozhodnutie, že sme Veroniku kontaktovali, bolo to najlepšie rozhodnutie. Ďakujeme.
Klaudia H.
Damianko, 18 mesiacov
Chcem Vám poďakovať za poradenstvo, hlavne za psychickú podporu, ktorú som veľmi potrebovala. Uistenie, že to čo robím, robím dobre. Chcem Vám teda poďakovať za Vašu trpezlivosť s nami, za empatiu, ktorú máte. Už ma to nepodarené spanie psychicky deptalo a nebolo toho človeka, čo by mi povedal, čo zmeniť, aby sa to zlepšilo. Ďakujem Vám za Váš čas, ktorý ste nám obetovali. Vážim si to. Pomohli ste nám veľa, nielen Rozálii so spaním, ale celej rodine. Je tu už väčší kľud. Vaša práca má zmysel. Ďakujeme a prajeme veľa spokojných rodičov a veľa spiacich detičiek.
Renata S.
Rozália, 9 mesiacov
Veľmi pani Veroniku odporúčam. Náš Maxík sa budil v noci každú 1-2 hod a vedel zaspať len kojením. Čo ho tiež niekedy hnevalo, lebo nechcel papať a tak potom spustil plač. Mali sme viacero požiadaviek. Nechceli sme vyplakávanie, nechceli sme používať postieľku a chcela som pokračovať v kojení. Pani Veronika našla na všetko návod a vyhovela nám vo všetkom. Veľmi nás podporovala a pokaždé išla nad rámec zaplatených hodín. Bolo vidieť, že jej veľmi záleží na tom, aby som mala všetky informácie, aby som sa cítila v pohode, a aby sme to všetci zvládli. Maxík sa pomaličky naučil zaspávať sám. Najprv s našou pomocou, že sme mu spievali, hladkali až napokon stačí, že pri ňom sedím a pozerám na neho. Je to krásny pocit. Maxík i moja rodina sme konečne v pohode. A treba povedať, že stále kojím. Neprespí tak Maxík celú noc, stále sa budí tak 2-3x, ale tak nám to všetkým vyhovuje. Ďakujem krásne za pomoc.
Tatiana Ch.
Maxík, 10 mesiacov
Ďakujeme veľmi pekne. Som veľmi rada, že sme si prešli Vašim poradenstvom, aj keď sa priznám, keď som prvýkrát čítala spánkový plán neverila som, že to takto môže fungovať. Ale povedala som si ok, keď sme sa na to dali poďme do toho. A po pár dňoch pod Vaším vedením to aj fungovalo. Začala krásne zaspávať v postieľke, čo sa mi pred tým zdalo nemožné. Zistili sme, že máme doma trošku citlivejšie bábo na nové podnety, či ľudí, ale to verím, že sa postupom času upraví. A podľa toho k nej aj tak pristupujeme. Určite sa aj do budúcna budeme držať toho, čo sme sa za ten skoro mesiac naučili. Som Vám veľmi vďačná, že ste nám vždy venovali viac času. Určite Vás budem odporúčať každému kto si nebude vedieť poradiť so spánkom svojho dieťaťa. Ešte raz ďakujeme.
Simona K.
Zoe, 5 mesiacov
Počas decembra sme absolvovali spánkové poradenstvo s úžasnou, veľmi milou a ústretovou Veronikou. To, čo sa nám spoločnými silami podarilo dosiahnuť, je pre mňa až neuveriteľné. Naša Melánia (6,5m) mala tri polhodinové denné spánky a v noci sa mi budila aj 20x. Už som bola zúfalá, nevyspatá, podráždená… Melánia bola nervózna, nonstop umrnčaná- jednoducho unavená. Nevedela som si s ňou rady, tak som skúsila poradenstvo s Veronikou. Úprimne? Neľutujem ani jeden cent. Dokonca si vyčítam, prečo som tento krok neurobila už skôr. Za týždeň sa Melánia naučila zaspávať bez mojej asistencie (čo bolo vždy na rukách). Obedňajší spánok sa zmenil z polhodiny na 2 hodiny, v noci sa budí 1-2x na mliečko. A čo je pre mňa najpodstatnejšie- mám doma úplne iné dieťa- vyspaté, veselé. Veľmi ďakujem Veronike, že nám bola vždy ochotná pomôcť, podporovala nás vždy, keď bolo treba. Veronike by som dala prinajmenšom Nobelkovku za jej skvelú prácu! Patrí vám aspoň jedno obrovské ĎAKUJEM! S pozdravom, vyspatí rodičia a vyspatá Melánia.
Mária J.
Melanka, 6 mesiacov
Pani Veronika nám veľmi pomohla. Za pár dní sa nám podarilo syna naučiť zaspávať v postieľke a pomohla nám nastaviť denný režim. Je veľmi milá, všetko pekne vysvetlila a oceňujem aj to, že sa nám aj časovo prispôsobila. Ďakujem jej ešte raz za pomoc!
Denisa M.
Roland, 9 mesiacov
Chcela by som poďakovať Veronike Pružinskej za pomoc pri spánkoch našej dcérky. Veľmi nám to pomohlo nakoľko naša dcérka nemala žiaden poriadny režim. Trápili sme sa rok a snažila som sa jej nastaviť spánok aj sama, no neúspešne.. Vďaka Veronike konečne máme krásny režim a krásny spánok...Podotýkam Laurinka nikdy za celý jej rok života neprespinkala celú noc, teraz mi krásne spinká a vôbec sa nebudí. Manžel bol voči poradenstvu skeptický, no nakoniec bol milo prekvapený, ako už na druhý deň poradenstva nastali výrazné zmeny. Pani Veronika mi bola nápomocná vždy, kedy som to potrebovala a pohotovo mi stále odpísala na každú moju správu alebo otázku. Oplatilo sa využiť túto pomoc, nakoľko ja som bola už zúfala a Laurinka bola nervózna a uplakaná, keď mala ísť spinkať. Teraz je to však všetko úplne skvelé. Naďalej pokračujeme v spánkovom pláne od pani Veroniky a ide nám to si myslím skvele. Takže ak ste na tom milé mamičky tak, ako som bola ja pred poradenstvom (zúfalá) neváhajte požiadať o pomoc pani Veroniku. Ďakujeme
Viktória B.
Laura, 12 mesiacov
Keď som sa rozhodovala pre spánkové poradenstvo, čítala som si recenzie mamičiek, ktoré kontaktovali Veroniku. Tieto recenzie sa mi potvrdili a ja píšem ďalšiu z nich. Mali sme dlhodobo problémy so spánkom dcérky, (1,5roka), je kojená a budila sa v noci veľmi často. Zachádzalo to do extrémov. Bola som z toho velmi neštastná a frustrovaná. Potrebovala som fungovať a mala som obrovský deficit spánku. Bolo to už neúnosné. S manželom sme sa rozhodli absolvovať spánkové poradenstvo a kontaktovať Veroniku. Jediné, čo ľutujem, že som čakala tak dlho a neriešila som to skôr. Prešli sme si tréningom a veci začali fungovať okamžite. Boli to detaily, dôslednosť, režim a pravidlá, ktoré zabrali na našu dcérku ihneď. Sama som bola veľakrát dojatá a užívala som si novú zmenu. Dcérka spolupracovala a pekne sme odbúrali nežiadúce asociácie a môj nesprávne nastavený režim. Nastavila som sa aj na odmietanie a protesty dcérky, ktoré boli úplne prirodzené počas spánkového tréningu, ale teraz vidíme s manželom to ovocie tej snahy a obrovskej pomoci Veroniky. Vždy mi odpovedala pohotovo a veľmi ľudsky, podporila ma a chválila ma a toto ma posúvalo ďalej. Takže maminky, buďte odvážne a určite choďte aj vy do toho
Anna B.
Johanka, 17 mesiacov
Poradenstvo určite odporúčam. V priebehu 3 týždňov sa zlepšil denný aj nočný spánok, skončili nočné párty a časté budenie a uspávanie trvá max.30 minút. Zároveň sme dostali rady a tipy ako pokračovať ďalej a konečne sa všetci trochu vyspali. Naozaj veľmi milá a ústretová žena, ktorá vie, čo robí. Ďakujem veľmi pekne ešte raz!
Hana K.
Adam, 6 mesiacov
S Veronikou sme absolvovali 2 týždňový spánkový tréning pre moju 9 mesačnú dcéru. Podarilo sa nám nastaviť režim, ktorý veľmi pomohol k tomu, že Adelka spí dlhšie a lepšie. Poradenstvo s Veronikou odporúčame všetkými desiatimi. Je veľmi milá, kompetentná, všetko vysvetlí a venovala sa vždy aj nad rámec dohody.
Anna S.
Adelka, 9 mesiacov
Chcela by som povedať, že som do tohto, pre nás druhého, spánkového tréningu išla s obrovskými pochybnosťami a nedôverou, keďže Mirko mal obrovský problém s nočným spánkom a my už sme boli z toho úplne unavení, nešťastní a už sme žiadne svetlo na konci tunela nevideli. Boli sme dlhodobo nevyspatí a nervózni. Veľmi pozitívne ma prekvapil náš prvý telefonát, kedy ste sa napriek tomu, že ste mi ponúkli strašne veľa možností, ktoré som vám zrušila s tým, že alebo to nefungovalo alebo sa to nedalo s Mirkom praktikovať alebo neviem ešte aké prekážky tam boli, nevzdávali a nakoniec ste vymysleli metódu, ktorá bola v našej situácii prípustná a ona aj zafungovala. Mala som tiež pocit, že ste sa nad Mirkom aj trochu zamysleli a nie iba dookola písali veci, ktoré by mali teoreticky fungovať, a že máme "len vydrzať". Dnes sme opäť spokojní, šťastní a vyspatí rodičia šťastného dieťaťa. Vďaka za prístup, za ochotu a za pomoc, pre nás, v hodine dvanástej.
Marta U.
Mirko, 13 mesiacov
Som mamička prvorodenej dcérky, takže som nemala žiadne skúsenosti, ako sa starať o deti. Keď mala dcéra 6 mesiacov zhoršil sa jej spánok cez deň aj v noci. Vedela zaspať len v kočíku. V noci sa budila každé dve hodiny. Po mesiaci vyčerpanosti a rečiach od okolia typu, že je to malé dieťa a deti sa v noci budia, som vyhľadala pani Pružinskú. Poradila nám ako pomôcť dcére, aby zaspávala sama v postieľke bez rodičov a bez pomoci, nastavila nám lepšie denný režim a celkovo pomohla k spokojnosti rodičov a dieťaťa. Vrelo odporúčam každému rodičovi, najlepšie investované peniaze. Profesionálny a ľudský prístup ešte raz veľmi pekne ďakujeme, zmenili ste nám život a spánok.
Veronika Š.
Dorotka, 7 mesiacov
Chceli by sme poďakovať Veronike za pomoc s našim malým.Od narodenia mal problém so spánkom, spával nám 2-3hodinky v noci a cez den tiež iba chvíľkami a aj to jedine na rukách! Z okolia sme počúvali, ako to prejde, ako sa to zlepší, že sa naučí, ale malý mal 6 mesiacov a stále problém so spaním! V kočíku spánok odmietal úplne, v postieľke jedine, ak sa zadarilo, a aj to možno na desiaty pokus. Ako tak pospať dokázal znovu len na rukách alebo pri kojení, no to som musela ležať na boku celú noc a pokiaľ mu prsník vypadol bol hneď hore! Bolo to pre mňa už fyzicky aj psychicky neúnosné nakoľko pol roka bez spánku a bez chvíľky pokoja boli na mňa veľa! Hľadali sme možnosti, ako by sa to dalo riešiť, no rady typu že dieťa treba nosiť nonstop v nosiči nám tiež neprišli ako riešenie.Skúsili sme teda na odporúčanie známej využiť spánkové poradenstvo a oplatilo sa! Malý momentálne cez noc spinká v postieľke a budí sa (ak nemá nejaký problém zúbky,bruško atď.) 3-4 x na papanie, keďže je ešte stále plne kojený. Veronika nám pomohla nastaviť správny režim aj počas dňa, čiže teraz už vieme, že má dostatok spánku, čo sa prejavilo aj na jeho správaní (je oveľa kľudnejší). Nakoľko sme zvolili jemné techniky spánkového tréningu, trvalo to cca 2-3 týždne, kým sa malý nastavil a ešte stále sa to zlepšuje. Zaobišlo sa to bez nejakého veľkého vyplakávania (čoho sme sa obávali), nakoľko s manželom nie sme na to stavaní, aby sme malého nechávali dlho plakať. Služby Veroniky určite odporúčame. Je veľmi milá, ochotná, chápavá a snaží sa poradiť s každým problémom. Pomôže, poradí a podporí aj nad rámec zaplatenej služby. S manželom sme jej obaja vďační!
Zuzana R.
Juraj, 6 mesiacov
Môj život sa neuveriteľne zmenil, z bábätka, ktoré nezaspalo inak ako na fitlopte, sa stal samostatne existujúci človiečik! Chcem každú mamu podporiť, že ak koketuje s myšlienkou poradenstva, len smelo do toho. Rozhodnúť sa musí človek, ktorý k dieťaťu reálne vstáva a uspáva ho, nie babky, švagriná, tetky a iné obecenstvo... alebo manžel. Spánkové poradenstvo je moja najlepšia investícia a naozaj nechápem, ako som mohla dlhé mesiace fungovať tak, ako som fungovala. Poslednou kvapkou boli narastajúce zdravotné ťažkosti. U nás sa tréning neskončil za pár dní, začiatky boli hádam ešte vyčerpávajúcejšie ako bežné uspávanie. Najväčším strašiakom pre mňa bol plač môjho bábätka, myslela som, že citlivá metóda bude pre neho najvhodnejšia, ale nakoniec sa ukázalo, že funguje presný opak. Keď ma nevidel, zaspal oveľa rýchlejšie. Po Veronikiných zásahoch sa všetko otočilo doslova zo dňa na deň, takže sa na ňu môžete spoľahnúť, tréningom vás prevedie s citom a veľmi podrobne. Nájsť motiváciu pre mňa bývalo náročné, predovšetkým pre absentujúcu podporu v partnerovi, ale treba si uvedomiť, že z dlhodobého hľadiska je pekný samostatný spánok udržateľnejší ako neustále pechorenie a živorenie. Netreba sa trápiť viac, ako je nutné. Energiu mama potrebuje na pekné chvíle s bábätkom... A aj na pekné večery s partnerom... Alebo na chuť natrieť sa krémom a umyť si vlasy, nie len z absolútnej vyčerpanosti naprázdno hľadieť do steny. Ak ste sa našli, go for it. Zaplatila som si 2 týždne a za ten čas som sa dozvedela všetky info, ktoré som potrebovala, Veronika sa venovala aj nad rámec deklarovaného, takže ako zákazník som spokojná.
Kristína Ž.
Jakubko, 5 mesiacov
Veronika, veľmi ti ďakujeme za obrovskú pomoc. Poradenstvo určite budem odporúčať ďalej. Maličká krásne zaspáva a aj dlhšie ráno spinká, pomohla si nám nájsť metódu, ktorá je pre nás ideálna. Máme konečne režim. Veronika, si odborník vo svojom odbore a si ešte k tomu veľmi ľudská a chápavá. Ďakujeme ti!
Magdaléna L.
Eliška, 9 mesiacov
My sa chceme Veronike v prvom rade veľmi pekne poďakovať. To, čo sme s malou dosiahli, za tak krátku dobu, mi ani na um nezišlo, že naše dieťa naozaj dokáže. Trápili sme sa od prvého dňa až do 8meho mesiaca, kedy nám Veronika vysvetlila, čo a ako máme robiť, aby sme sa dopracovali ku kvalitnému spánku, nielen cez deň, ale i v noci. Všetko do seba zapadlo a naša rodina je konečne spokojná a šťastná. Konečne môžeme o 19:00 sedieť v obývačke (Nie o 23:30 skúšať po niekoľkýkrát beznádejne uspávať dieťa na rukách). Môžeme spať ako ľudia celú noc, nie byť hore kľudne aj 3 hodiny s plačúcim bábom. No a namiesto kojenia a uspávania na rukách 10 krát za noc, malá papa 2 krát a zaspinká pekne sama, po preložení do postielky a dokonca už aj vo svojej izbičke. Ja nemám čo dodať, len obrovské ĎAKUJEM. Pre tých, čo váhajú odporúčam, čím skôr sa na to dáte, o to skôr budete písať taký istý komentár, ako teraz ja.
Mária P.
Sofia, 7 mesiacov
Jedna veeeľká chyba, že som čakala AŽ 17 mesiacov a neozvala sa skôr. To si budeme s mužom vyčítať ešte veľmi dlho. Týmto chcem povzbudiť aj ostatné maminky, aby nepočúvali svoje mamky, babky, svokry a iné “radodajky”, že to treba len vydržať, že to dieťa je proste také a asi nepotrebuje spať a iné.... blbosti, ale keď majú problém, nech sa obrátia na profesionála. Veronika je veľmi milá, odborná, profesionálna (dokonca aj s príjemným hlasom :)) poradkyňa, ktorá nám reálne pomohla! Keď všetci okolo mňa pochybovali, ja som verila, že to zvládneme - vďaka Veronike. Vysvetľovala mi, podporovala ma a ubezpečovala, že keď vytrvám želaný výsledok sa objaví. A on naozaj prišiel! Aj keď stále ešte s izabelkou na jej spánku pracujeme, môžem povedať, že máme iné dieťa -vyspaté dieťa. Ešte raz veľké Ďakujeme. určite budem odporúčať.
Kristína P.
Izabelka, 17 mesiacov
V prvom rade by som sa chcela Veronike poďakovať. Jej poradenstvo určite odporúčam a jediné, čo ľutujem, že sme do toho nešli skôr. Máme dvojičky, ktoré nám cez deň mimo kočíka nespali viac než povestných 30 minút. V noci boli hore aj 14x kvôli vypadnutému cumlík alebo že sa pretočili na bruško, 2-3x sme kŕmili a okolo 3 až 5 ráno to bolo ródeo buntošenia a nie a nie zaspať. A teraz? Cez deň sa nám konečne darí mať režim, na obed pospia v postieľke 1,5 až 2 hodiny a posledné 3 noci sme k nim s manželom vstávali len 1x (na papanie). Viem, že nás ešte čakajú regresie, a že budú aj horšie noci a dni, ale vďaka Veronike viem, čo mám očakávať, a ako sa v takýchto prípadoch zachovať. A navyše ten spánkový tréning nebol žiadne peklo vyplakávania detí a lámania cez koleno, jemne sme chlapcov naučili na samostatné zaspávanie a režim. Ešte raz ďakujeme.
Natália Š.
Peťko a Paľko, 8 mesiacov
Chcem sa veľmi pekne poďakovať Veronike,že nám pomohla so spánkovým režimom (dcérka 18 mesiacov). Dcérka bola zvyknutá zaspávať na manželskej posteli, musela ma držať za vlasy a pila mlieko z fľaše. Mala veľa nočných budení, pri ktorých som ju musela vybrať z postieľky, lebo inak sa nedala uspať. Niekedy som bola v izbe za hodinu aj 5x. Až som to vzdala a šla som si ľahnúť aj ja, aj keď som nebola unavená a spala so mnou. Myslela som si, že to prejde, je to obdobie. Ale urobila som najlepšie rozhodnutie, keď som napísala Veronike a nastavila nám spánkový režim. Za dva týždne sa to celé zmenilo, samozrejme k lepšiemu. Dcérku večer preložím do postieľky, do niekoľkých minút zaspí sama (vlasy sme vymenili za mojkáčika), nočné budenia sa zminimalizovali. Zobudí sa 1x za noc niekedy 2x, niekedy si len pomrnčí a zaspí sama, niekedy jej stačí, že ju utíšim hlasom. Je to super pocit,že si môžem večer aj oddýchnuť, a aj v noci mám viac spánku ako doteraz. Takže odporúčam všetkými desiatimi. Veronika je neskutočne milá, snaží sa pomôcť, a vždy poradila a povedala, čo by som ešte mohla skúsiť, aby sme isté veci u dcérky upravili.
Barbora K.
Elizabeth, 18 mesiacov
Veroniku určite odporúčam. Pomohla nám vytvoriť režim pre 6-mesačnú dcéru a aj znížiť počet nočných budení. Vždy odpovedala na moje otázky a dokázala poradiť ako ešte zlepšiť zaspávanie.
Monika M.
Lívia, 6 mesiacov
Veľmi odporúčam Veroniku. Predtým ako som ju kontaktovala som váhala a študovala rôzne metódy asi 2 mesiace, stále som si vravela, že veď nie každé dieťa spí celú noc, že proste to moje len nie je také, že mám nespáča. Ale keď to dospelo do štádia, že ukladanie na noc nám trvalo aj 2 hodiny, kedy bola každú polhoďku hore, a potom sa aj tak budila každé dve hodiny alebo každú hodinu na kojenie, tak už som ďalej nevládala. Cez deň som bola bez energie, aj som sa bála šoférovať, v noci ani nehovorím.. Veronika nám pomohla analyzovať Olivkin režim, urobila pár jednoduchých úprav (budiť ju skôr z ranného spánku a tak posunúť poobedný napríklad) a po ich zapracovaní v kombinácii s novým systémom uspávania sa nám Olivka už v prvý deň tréningu v noci zobudila iba raz (o jednej ráno), druhý deň rovnako a od tretieho dňa spala celú noc každú noc). To bola pre mňa neuveriteľná úľava, ktorú som už dlho potrebovala a tým pádom som samozrejme mala aj na ňu cez deň oveľa viac energie sa spolu hrať a tak. Takže výsledky veľmi rýchlo, ale každé dieťa je iné samozrejme. Ku koncu tréningu už zaspávame s tým, že sa na mňa kukne, dám jej dobrú noc a kludne odídem. Olivka neplače a pekne sama zaspí. Ďakujeme krásne Veronika.
Lenka V.
Olivka, 10 mesiacov
Milá Veronika, chcela by som sa vám zo srdca poďakovať, že ste nám pomohli ohľadom spinkania a spánkovej asociácie, ktorú sme dlhšiu dobu riešili a nevedeli si rady. Išlo nám hlavne o Miu, aby konečne mala pokojný spánok a aby spokojne zaspinkala sama. Vďaka vám sa to podarilo a Mia po dvoch týždňoch zaspáva bez pomoci a v noci sa budi len výnimočne. Za mňa neskutočná spokojnosť. Neľutujem, ze sme sa na vás obrátili a vy bez problémov ste sa nám venovali.. Veľké ĎAKUJEME za všetko úprimne.
Silvia L.
Mia, 12 mesiacov

Trápite sa so spánkom?

Pomôžeme vám zistiť príčinu vašich problémov a overenými stratégiami zlepšíme vaše noci. Vydajte sa ešte dnes na cestu k lepšiemu spánku.