Dlhodobé spánkové poradenstvo pre deti

Sprevádzajte svoje dieťatko na ceste k lepšiemu spánku spôsobom a tempom, ktoré vám vyhovuje.

AKO PREBIEHA SPÁNKOVÉ PORADENSTVO?

Individuálne nastavené spánkové poradenstvo podľa potrieb vášho dieťatka vám pomôže ku kvalitnejšiemu spánku celej rodiny.

Kvalitný spánok je pre vývin dieťatka veľmi dôležitý. Počas spánku sa v mozgu spracovávajú všetky dôležité informácie, ktoré dieťatko počas bdenia nadobudlo. Dlhodobý spánkový deficit vedie k veľkému množstvu zdravotných problémov, a preto kvalitný spánok dieťatka výrazne ovplyvňuje aj kvalitu spánku rodičov.

Spánkové poradenstvo vám pomôže ku kvalitnejšiemu spánku. Berieme ohľad na individualitu každého klienta a spánok zlepšujeme na mieru každému dieťatku, odborne a na základe štúdia biológie spánku, psychológie a potrieb vašej rodiny.

Pracujeme s jemnými technikami s rešpektom k potrebám dieťatka a prianí rodiča. S metódou vyplakania nepracujeme a techniku si rodič vyberá sám. Počas celého procesu vás bude sprevádzať medzinárodne certifikovaná spánková poradkyňa.

Sprevádzajte svoje dieťatko na ceste k lepšiemu spánku spôsobom a tempom, ktoré vám vyhovuje!

ÚVODNÁ KONZULTÁCIA

Základom pre spánkové poradenstvo je vyplnenie spánkového dotazníka a úvodná konzultácia, na ktorej si prejdeme váš aktuálny problém so spánkom a spôsoby, akými sa vieme dostať k vašim cieľom.

VÝSTUP z KONZULTÁCIE

Informácie z úvodnej konzultácie dostanete písomne zhrnuté, aby ste ich mali počas celého procesu zlepšovania spánku k dispozícii. Všetky zmeny, ktoré budete zavádzať máte plne pod konrolou a sú vašim rozhodnutím. Postup, akým budeme k spánku pristupovať si vyberáte sami.

PODPORA SPÁNKOVEJ PORADKYNE

Pri zavádzaní zmien vám spánková poradkyňa poskytuje telefonickú a mailovú podporu na základe vybraného balíčka.

Poradenstvo 7

109 EUR
  • Úvodná konzultácia
  • Spánkový plán
  • 4x follow up telefonická konzultácia
  • emailová podpora

Poradenstvo 14

149 EUR
  • Úvodná konzultácia
  • Spánkový plán
  • 7x follow up telefonická konzultácia
  • emailová podpora

FAQ

Služby dlhodobého spánkového poradenstva poskytujeme telefonicky. Na zlepšovaní spánku viete pracovať z pohodlia vášho domova.

Spánkové poradenstvo je vhodné pre vaše dieťatko, ak:

› má vaše dieťatko 4 a viac mesiacov

› dieťatko potrebuje pri zaspávaní vašu asistenciu a chceli by ste to zmeniť

› máte problém s dennými spánkami

› neviete nastaviť vhodný režim

› dieťatko sa v noci často budí

› dieťatku dlho trvá, kým zaspí

Počas úvodnej konzultácie si spolu prejdeme vaše ciele a ako budeme k zlepšeniu spánku vášho dieťatka pristupovať. Následne vám pošleme zhrnutie z úvodnej konzultácie písomne, aby ste sa ku všetkých informáciám vedeli kedykoľvek vrátiť. 

Pracujeme s jemnými technikami s rešpektom k potrebám dieťatka a prianí rodiča. S metódou vyplakania nepracujeme a techniku si rodič vyberá sám. Počas celého procesu vás bude konzultáciami podľa vybraného balíčka sprevádzať medzinárodne certifikovaná spánková poradkyňa.

 

Rozdiel je v počete konzultácií a časovej dĺžke porodenstva. Poradenstvo 7 obsahuje 4 follow up konzultácie pri zavádzaní spánkových návykov a trvá približne 1 týždeň. Poradenstvo 14 obsahuje 7 follow up konzultácií pri zavádzaní spánkových návykov a trvá približne 2 týždne. 

Zo skúseností našich klientov

Veľmi dlho som váhala, či požiadať o pomoc so spánkom mojej dcéry, stále som dúfala, že to zvládneme sami, ale nakoniec som veľmi rada, že nám s tým pomohla Veronika. Úžasný prístup, všetko mi dopodrobna vysvetlila a bola trpezlivá s nami. Okrem samotného spánku nám pomohla tiež pri ukončení dojčenia. Dlho vopred som sa toho už obávala, ale zrazu to pri tej opore a množstve užitočných informácií bolo také jednoduché a ľahké. A ako bonus aj bez plaču. Som veľmi vďačná za poradentsvo, ak by som sa mohla rozhodnúť znova, rozhodnem sa rovnako. Veľmi pekne ďakujem a určite odporúčam.
Kamila K., Majka 19 M
Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať s nastavením režimu. Začiatok bol ťažký, ale v priebehu poradenstva sa nám to krásne upravilo. Z neustále značného kočíkovania kedy nechcela spať viac ako 30-40 min, máme momentálne plnohodnotný neprerušovaným spánok. Napriek tomu, že Alex mala iba 5,5 mesiaca, keď sme začínali, darilo sa nám ju krásne nastaviť. Alex už spinká celú noc, denne spánky máme tiež upravené, a presne vie kedy je čas spinkať. Poobedný spánok spinká v postieľke 1,5-2 hod bez akejkoľvek asistencie. Určite ak bude niekto potrebovať pomôcť so spánkom odporučím Vás všetkými desiatimi. Aktuálne nám idu zúbky, ale vďaka Vám to máme perfektne zmáknuté a nerozbilo nám to režim.
Nancy Š., Alex 5 M
Chcem Vám poďakovať za poradenstvo, hlavne za psychickú podporu, ktorú som veľmi potrebovala. Uistenie, že to čo robím, robím dobre. Chcem Vám teda poďakovať za Vašu trpezlivosť s nami, za empatiu, ktorú máte. Už ma to nepodarené spanie psychicky deptalo a nebolo toho človeka, čo by mi povedal, čo zmeniť, aby sa to zlepšilo. Ďakujem Vám za Váš čas, ktorý ste nám obetovali. Vážim si to. Pomohli ste nám veľa, nielen Rozálii so spaním, ale celej rodine. Je tu už väčší kľud. Vaša práca má zmysel. Ďakujeme a prajeme veľa spokojných rodičov a veľa spiacich detičiek.
Renata S., Rozália 9 M