Jednorazová spánková konzultácia

Jednorazová konzultácia pre rýchlu diagnostiku problému so spánkom vášho dieťatka

AKO PREBIEHA JEDNORAZOVÁ SPÁNKOVÁ KONZULTÁCIA?

Jednorazová online konzultácia zameriavajúca sa na zdravý spánok a vývin dieťatka.

Niekedy stačí malá zmena režimu alebo prostredia, v ktorom dieťatko zaspáva a spánok sa upraví. Online konzultácia slúži na rýchlu diagnostiku problému a ponúka možné riešenia.

Poradenstvo prebieha formou videohovoru a zameriava sa špecificky na váš aktuálny problém so spánkom. Konzultáciou vás bude sprevádzať medzinárodne certifikovaná spánková poradkyňa.

Sprevádzajte svoje dieťatko na ceste k lepšiemu spánku spôsobom a tempom, ktoré vám vyhovuje!

Ak vaše dieťatko nevie samostatne zaspávať, jednorazová konzultácia nie je pre vás vhodná, pretože problematika samostatného zaspávania je komplexná a nedá sa obsiahnuť v 30 minútach. V tomto prípade odporúčam balíček dlhodobého spánkového poradenstva.

SPÁNKOVÝ DOTAZNÍK

Základom pre spánkové poradenstvo je vyplnenie spánkového dotazníka.

REZERVÁCIA KONZULTÁCIE

Online konzultácia prebieha cez webovú aplikáciu GoogleMeet. Termín si rezervujete podľa dostupnosti v našom rezervačnom systéme.

PODPORA SPÁNKOVEJ PORADKYNE

Počas 30 minútovej konzultácie vám spánková poradkyňa poskytne informácie o riešení vášho problému so spánkom a zodpovie všetky vaše otázky.

Jednorazová spánková konzultácia

40 EUR
  • 30 minútový videohovor
  • Riešenie problémov so spánkom
  • Odpovede na vaše otázky

FAQ

Službu online konzultácie poskytujeme vo forme videohovoru cez webovú aplikáciu GoogleMeet. 

Spánkové poradenstvo je vhodné pre vaše dieťatko, ak:

› dieťatko nepotrebuje pri zaspávaní vašu asistenciu/zaspáva samostatne (platí pre deti od 4 mesiacov).

› neviete nastaviť vhodný režim

dieťatko sa v noci často budí

› dieťatku sa náhle zhoršil spánok

› potrebujete prejsť na menej spánkov a neviete ako

› má vaše dieťatko menej ako 4 mesiace

 

Ak vaše dieťatko nevie samostatne zaspávať, jednorazová konzultácia nie je pre vás vhodná, pretože problematika samostatného zaspávania je komplexná a nedá sa obsiahnuť v 30 minútach. V tomto prípade odporúčam jeden z balíčkov spánkového poradenstva.

Zo skúseností našich klientov

Chcela som Vám ešte raz veľmi pekne poďakovať. Nastavili sme režim ako ste mi odporučili a už dnes Oliver prespal v noci súvisle 8 hodín. Je neuveriteľné, aký veľký rozdiel dokáže spôsobiť jedna malá zmena. Ešte raz veľká vďaka! Ak budeme ešte niekedy riešiť problémy so spánkom, určite sa obrátim na Vás a budem Vás s radosťou odporúčať.
Lenka O., online konzultácia
Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za Vaše rady. Dcérka sa prestala po tej pol hodine budiť, dokonca doobeda pospí niekedy namiesto pol hodiny aj hodinku, poobede ju ukladám po 3h a prestala sa budiť. Teraz sme síce 2 dni chodili spať von, lebo susedia prerábali tak bol hluk, bála som sa, či zas nebude pomýlená, ale dnes pekne zaspala v postieľke a momentálne spí už hodinu. V noci sme síce problémy nemali nikdy až na pár výnimiek, ale teraz sú ešte lepšie. Prvykrát sa budí na mliečko až okolo 5 a potom ešte spí do 7-7:30.Ste zázračná.
Lucia S., online konzultácia
Biely šum, úplná tma a mojkáčik zabrali. S manželom sme nemohli spať, čo sme sa nevedeli vynadívať na neho, že skutočne spinká. Dnešok ide zatiaľ podľa predstáv. Ďakujeme za pomoc.
Mária Z., Online Konzultácia