Spánkové poradenstvo odborne, individuálne a jemne

Zlepšujeme spánok deťom i dospelým

Naše služby

Pracujeme s jemnými spánkovými technikami bez vyplakania

INDIVIDUÁLNE NASTAVENÉ SPÁNKOVÉ PORADENSTVO

Pri zavádzaní zdravých spánkových návykov vám bude certifikovaná spánková poradkyňa poskytovať podporu podľa vybraného balíčka.

RÝCHLA DIAGNOSTIKA PROBLÉMU SO SPÁNKOM

Niekedy stačí malá zmena režimu alebo prostredia, v ktorom dieťatko zaspáva a spánok sa upraví.

STAROSTLIVOSŤ o VAŠE PSYCHICKÉ ZDRAVIE

Koučing zameraný nielen na zlepšenie vášho spánku, ale tiež na zvládanie stresu, úzkosti a náročných životných situácií.

Prečo si vybrať nás?

Jemnosť

Na spánok sa pozeráme holisticky. Pri deťoch pracujeme bez metódy vyplakania. Klademie dôraz na individualitu každého dieťatka a jeho temperament.

Individualita

Berieme ohľad na priania rodičov a ich ciele. Rodič má hlavné slovo pri výbere techniky a tiež pri tempe, akým chce nové spánkové návyky zavádzať.

 

Odbornosť

Opierame sa o najnovšie výskumy z oblasti spánku, psychológie a ranného vývinu dieťaťa. Máme medzinárodnú certifikáciu spánkového poradenstva.

Mgr. Veronika Pružinská

Psychologička a medzinárodne certifikovaná spánková koučka pre deti a dospelých.

Kvalita spánku ovplyvňuje celkovú kvalitu nášho života. Pre našich najmenších je spánok dôležitý pre ich zdravý vývin. Spánkovému poradenstvu sa venujem 3 roky, počas ktorých som pomohla ku kvalitnejšiemu spánku viac ako 600 jednotlivcom a rodinám.

Spolu môžeme položiť základy dobrého spánku celej rodiny!

Našim klientom sa mení život

Počas decembra sme absolvovali spánkové poradenstvo s úžasnou, veľmi milou a ústretovou Veronikou. To, čo sa nám spoločnými silami podarilo dosiahnuť, je pre mňa až neuveriteľné. Naša Melánia (6,5m) mala tri polhodinové denné spánky a v noci sa mi budila aj 20x. Už som bola zúfalá, nevyspatá, podráždená… Melánia bola nervózna, nonstop umrnčaná - jednoducho unavená. Nevedela som si s ňou rady, tak som skúsila poradenstvo s Veronikou. Úprimne? Neľutujem ani jeden cent. Dokonca si vyčítam, prečo som tento krok neurobila už skôr. Za týždeň sa Melánia naučila zaspávať bez mojej asistencie (čo bolo vždy na rukách). Obedňajší spánok sa zmenil z polhodiny na 2 hodiny, v noci sa budí 1-2x na mliečko. A čo je pre mňa najpodstatnejšie - mám doma úplne iné dieťa - vyspaté, veselé. Veľmi ďakujem Veronike, že nám bola vždy ochotná pomôcť, podporovala nás vždy, keď bolo treba. Veronike by som dala prinajmenšom Nobelkovku za jej skvelú prácu! Patrí vám aspoň jedno obrovské ĎAKUJEM! S pozdravom, vyspatí rodičia a vyspatá Melánia.
Mária J., Melánka 6M
Chcem sa veľmi pekne poďakovať Veronike, že nám pomohla so spánkovým režimom (dcérka 18 mesiacov). Dcérka bola zvyknutá zaspavať na manželskej posteli,musela ma držať za vlasy a pila mlieko z fľaše. Mala veľa nočných budení,pri ktorých som ju musela vybrať z postieľky, lebo inak sa nedala uspať. Niekedy som bola v izbe za hodinu aj 5x. Až som to vzdala a šla som si ľahnúť aj ja,aj keď som nebola unavená a spala so mnou. Myslela som si,že to prejde, je to obdobie. Ale urobila som najlepšie rozhodnutie,keď som napísala Veronike a nastavila nám spánkový režim. Za dva týždne sa to celé zmenilo,samozrejme k lepšiemu. Dcérku večer preložim do postieľky,do niekoľkých minút zaspí sama(vlasy sme vymenili za mojkáčika),nočné budenia sa zminimalizovali. Zobudí sa 1x za noc niekedy 2x,niekedy si len pomrnčí a zaspí sama,niekedy jej stačí že ju utíšim hlasom. Je to super pocit,že si môžem večer aj oddýchnuť a aj v noci mám viac spánku ako doteraz. Takže odporúčam všetkými desiatimi. Veronika je neskutočne milá,snaží sa pomôcť,a vždy poradila a povedala čo by som ešte mohla skúsiť,aby sme isté veci u dcérky upravili.
Barbora K., Elizabeth 18M
Tak hneď na začiatku sa priznám, že ja som bola skeptická voči poradenstvu. Mali sme skúsenosť s laktačnou poradkyňou a to bola katastrofa. Pani chodila a stále nové techniky a nakoniec to bolo k ničomu, lebo aj tak sa mi netvorilo mlieko. Takže zbytočná investícia. Takže keď manžel prišiel s tým, že skúsime spánkové poradenstvo, nadšená som nebola. Ale po mesiacoch prebdených nocí, neutíchajúceho plaču od únavy, uspávania na rukách občas aj pár hodín za noc, som povedala dobre. Teraz je to ale úplne inak. Dodatočne som sa manželovi poďakovala a sama som priznala, že sme mohli začať oveľa skôr. Za seba môžem povedať, že to boli najlepšie investované peniaze pri bábätku!!!!!!! Pani Veronike patrí obrovské ĎAKUJEME a to všetci, ja, manžel a v neposlednom rade naša dcérka. Po úprave spánku to zrazu bolo jedno šťastné, usmiate a veselé bábätko. Vyspatí rodičia a kľudný večer bez kriku, plaču a uspávania na rukách. Nezaplatiteľný pocit a bonus závisť okolia s deťmi, že ONA vám takto zapí do 5 minút a sama? ÁNO a to len vďaka cenným radám, trpezlivosti a podpore od pani Veroniky. Je to jedna obrovská profesionálka, ktorá perfektne robí svoju prácu, Milá, obetavá, psychológ a človek s obrovským SRDIEČKOM. Určite by som ju odporučila každému kto má spánkový problém. Ešte raz za nás OBROVSKÉ ĎAKUJEME
Veronika N., Viktória 9M

Napíšte nám

Máte otázky ohľadom spánku alebo by ste sa chceli dozvedieť viac o našich službách?

Pýtajte sa, radi odpovieme.